קידום אתרים בגוגל            

קידום אורגני בגוגל לדף ראשון בהתחיבות!

0722-657-607

מדריך לפרסום בגוגל

מנוע החיפוש של גוגל הינו אמצעי הפרסום והשיווק המרכזי באינטרנט. המנוע מאפשר לגולשים בו למצוא כל בית עסק ושירות הקיימים ברשת באמצעות הקלדת מילות חיפוש רלוונטיות, המפנות את הגולש אל דפי תוצאות מתאימות. 

אלו מוצגות כתוצאות חיפוש אורגניות במרכז הדף, או כתוצאות חיפוש ממומנות בראש הדף המסומנות ברקע מודגש בצדו השמאלי. 
לאנשים המעוניינים לקדם את עסקיהם באינטרנט חשוב להבין כיצד מפרסמים בגוגל, על מנת להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש וכך להגדיל באופן משמעותי את חשיפתם ברשת.

נקודות חשובות לפרסום מוצלח בגוגל
הפרסום בגוגל הוא עולם בפני עצמו המורכב מאפשרויות רבות, חלקן ממומנות וחלקן ללא תשלום, ומובן שיש להכירו לפני שמתחילים להשקיע בו.

להלן מספר עצות שימושיות ומידע על איך מפרסמים בגוגל:

 • בנייה מקצועית של אתר  -  הצעד הראשון בפרסום באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט, הינו בניית אתר איכותי מבחינת מבנה, מראה, תכנים וקישורים. 
  זאת מאחר ואתר איכותי מעניק חוויית גלישה מעניינת ומוצלחת, המובילה לחזרת הגולשים אליו ולביצוע פעולות המרה שונות.
 • רכישת שירותי קידום מחברות לקידום אתרים -  מכיוון שקידום של אתרים ופרסום יעיל בגוגל מהווים תחום מורכב הדורש ידע רב, מומלץ להיעזר בחברה מקצועית לבניית וקידום אתרים. 
  החברה תיצור תוכנית פרסום בגוגל המתאימה במדויק לצרכי ולדרישות העסק, באמצעות קידום אורגני או ממומן, כאשר תקופה מינימאלית לקידום אתר הינה לפחות שנה
 • רכישת מודעות ממומנות בגוגל -  גוגל אדוורדס הוא האמצעי היעיל והמהיר ביותר להשגת מיקום גבוה בתוצאות החיפוש. 
  מיקום המודעה בדף התוצאות נקבע על פי שני פרמטרים -  נכונות לתשלום עלויות גבוהות יותר לעומת מפרסמים אחרים, ואיכות המודעה המפורסמת מבחינת תיאור מדויק וממוקד עבור הקטגוריה המבוקשת. 
  מודעות ממומנות הן הפתרון האידאלי לאתרים חדשים או כאלו שאינם בדף התוצאות הראשון, וכן לאתרים המעוניינים בפרסום מהיר של מבצעים.

תגיותמדריך לפרסום בגוגל.